Skip to content

Hakkımızda

Kurucumuz: Yüksel Öztürk

1980 yılında kurucusu Yüksel ÖZTÜRK tarafından yapı sektöründeki imalatlarına başlayan Neva Prestij Yapı, günümüze kadar 15.000’e yakın konutun yanı sıra toplu konut inşaatları, alt yapı projeleri, Türkiye’de perakende satışı yapan petrol istasyonları, yurt içi ve yurt dışı toptan petrol satışı ve dinlenme tesisleri, otel inşaatı gibi tecrübeleri ile inşaat sektöründeki yenilikleri takip ederek öncü firma olma yolunda çalışmalarına Türkiye’de devam etmektedir. Amaç olarak üst segment konutları uygun fiyata müşterilerine sunarak içerisine yaşam, eğlence, alışveriş, spor alanları olan projeleri hayata geçirmektedir.

Başkanın Mesajı

Neva Prestij Yapı Ailesi olarak; çalışmaya, üretmeye, istihdam sağlamaya devam ediyoruz ve temel prensiplerimize sadık kalarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Motivasyonumuzu; ülkemiz ekonomisine sağladığımız katkıyı arttırmak ve çalışanlarımıza daha çok değer katma bilincinden alıyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyeti, iş ortaklarımızın gücü ve çalışanlarımızın desteğiyle daha iyiye ulaşabilmek için ilerleyeceğiz. Önümüzdeki dönemde de ülkemizin kalkınması ve turizm sektörümüzün gelişimi için üzerimize düşen her türlü görevi yerine getirerek, yatırımlarımızı artırmaya ve istihdam yaratmaya devam edeceğiz.
Mehmet Öztürk
Yönetim Kurulu Başkanı

1980'den beri geleceği taşıyan sağlam yapılarımızla hizmetinizdeyiz